Agnieszka Orzechowska – Pegi Lashes Poznań – Szkolenia & Stylizacja Rzęs

Facebook: Pegi Lashes Poznań – Szkolenia & Stylizacja Rzęs

 

Instagram: pegi_lashes

 

Katowicka 89C, Poznań

Tel. +48 578 016 769

Agnieszka,
Właścicielka prężnie działającego studia stylizacji rzęs w  Poznaniu oraz w Tychach. Szkoleniowiec , który chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz zaraża pasją .Przeszkoliła ponad 100 kursantek. Drugi raz z rzędu marka Looksus Lashes wyróżniła ja za poprowadzenie największej liczby szkoleń oraz promowanie marki w social mediach. Cały czas bierze udział, w szkoleniach z trenerami z polski i ze świata , dlatego jej szkolenia są cały czas ulepszane o nowinki z zakresu stylizacji rzęs .
Agnieszka ma kilkuletnie doświadczenie ,w prowadzeniu szkoleń. Stawia na kontakt z kursantami również po odbytym szkoleniu. Sala szkoleniowa jest zawsze profesjonalnie przygotowana , a atmosfera przyjazna i sprzyjająca nauce. Na szkoleniach poruszane są również kwestie marketingu oraz robienia poprawnych zdjęć do portfolio. Agnieszka współpracuje z wieloma znanymi osobami , jej firma często bierze udział w różnych eventach.
Prywatnie mama dwójki dzieci i dwóch piesków 🤍

 

Zobacz także inne wpisy

Farbowanie rzęs

Ciemna oprawa oka znacznie zmienia wygląd. Wiele kobiet decyduje się więc na malowanie rzęs tuszem, aby rzęsy miały ciemniejszy kolor oraz były pogrubione i wydłużone. Malowanie rzęs tuszem ma wiele korzyści, ponieważ rzęsy są długie i ciemne, jednak tusz może...
Czytaj dalej
0
Produkt
Ilość
Wartość

W koszyku nie ma żadnych produktów. Dodaj coś!