Agnieszka Orzechowska – Pegi Lashes Poznań – Szkolenia & Stylizacja Rzęs

Facebook: Pegi Lashes Poznań – Szkolenia & Stylizacja Rzęs

 

Instagram: pegi_lashes

 

Katowicka 89C, Poznań

Tel. +48 578 016 769

Agnieszka,
Właścicielka prężnie działającego studia stylizacji rzęs w  Poznaniu oraz w Tychach. Szkoleniowiec , który chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz zaraża pasją .Przeszkoliła ponad 100 kursantek. Drugi raz z rzędu marka Looksus Lashes wyróżniła ja za poprowadzenie największej liczby szkoleń oraz promowanie marki w social mediach. Cały czas bierze udział, w szkoleniach z trenerami z polski i ze świata , dlatego jej szkolenia są cały czas ulepszane o nowinki z zakresu stylizacji rzęs .
Agnieszka ma kilkuletnie doświadczenie ,w prowadzeniu szkoleń. Stawia na kontakt z kursantami również po odbytym szkoleniu. Sala szkoleniowa jest zawsze profesjonalnie przygotowana , a atmosfera przyjazna i sprzyjająca nauce. Na szkoleniach poruszane są również kwestie marketingu oraz robienia poprawnych zdjęć do portfolio. Agnieszka współpracuje z wieloma znanymi osobami , jej firma często bierze udział w różnych eventach.
Prywatnie mama dwójki dzieci i dwóch piesków 🤍

 

Zobacz także inne wpisy

Close-up of a cosmetic procedure for gluing eyelashes by a cosmetologist. View registration procedure

Przedłużanie rzęs 2d

Długie, gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Przedłużanie rzęs metodą objętościową nie tylko wydłuży rzęsy naturalne, ale również je zagęści. Zabieg ten cieszy się dużą popularnością ze względu na wygodę oraz efekt końcowy. W zależności od metody można uzyskać naturalny...
Czytaj dalej
0
Produkt
Ilość
Wartość

W koszyku nie ma żadnych produktów. Dodaj coś!