Agnieszka Orzechowska – Pegi Lashes Poznań – Szkolenia & Stylizacja Rzęs

Facebook: Pegi Lashes Poznań – Szkolenia & Stylizacja Rzęs

 

Instagram: pegi_lashes

 

Katowicka 89C, Poznań

Tel. +48 578 016 769

 

Agnieszka-

Właścicielka prężnie działającego studia stylizacji rzęs w  Poznaniu oraz w Tychach. Szkoleniowiec , który chętnie dzieli się swoją wiedzą oraz zaraża pasją .Przeszkoliła ponad 100 kursantek. Drugi raz z rzędu marka Looksus Lashes wyróżniła ja za poprowadzenie największej liczby szkoleń oraz promowanie marki w social mediach. Cały czas bierze udział, w szkoleniach z trenerami z polski i ze świata , dlatego jej szkolenia są cały czas ulepszane o nowinki z zakresu stylizacji rzęs .

Agnieszka ma kilkuletnie doświadczenie ,w prowadzeniu szkoleń. Stawia na kontakt z kursantami również po odbytym szkoleniu. Sala szkoleniowa jest zawsze profesjonalnie przygotowana , a atmosfera przyjazna i sprzyjająca nauce. Na szkoleniach poruszane są również kwestie marketingu oraz robienia poprawnych zdjęć do portfolio. Agnieszka współpracuje z wieloma znanymi osobami , jej firma często bierze udział w różnych eventach.

Prywatnie mama dwójki dzieci i dwóch piesków 🤍

 

 

Zobacz także inne wpisy

Young woman undergoing eyelash extension procedure in beauty salon, closeup

Czy sztuczne rzęsy niszczą naturalne

Czy sztuczne rzęsy niszczą naturalne? To pytanie to najczęstsze pytanie, które zadają klientki. Nie jest to nic dziwnego zwłaszcza, że klientki często spotykają się ze stylizacjami wykonanymi przez niedoświadczone stylistki. Takie przedłużone rzęsy powodują niestety więcej szkody niż pożytku. Warto...
Czytaj dalej
0
Produkt
Ilość
Wartość

W koszyku nie ma żadnych produktów. Dodaj coś!