Klaudia Syska – KlaLash Studio

Facebook: KlaLash Studio

 

Instagram: klalash_

 

Lermontowa 4, Łódź

Tel. +48  667 776 713

Swoje pierwsze szkolenie z zakresu przedłużania oraz zagęszczania rzęs odbyłam 3 lata temu. W międzyczasie otworzyłam swoje Studio Stylizacji Rzęs KlaLash. Odbyłam wiele szkoleń, by stawać się coraz lepsza w tym co robię i wielbię. Przez nieustanne rozszerzanie swojej wiedzy, oraz chęci przekazywanie jej innym, znalazłam się w miejscu którym jestem teraz, a moje najskrytsze marzenia się spełniły. Jestem instruktorem firmy Looksus Lashes – Topowej marki, posiadającej najlepsze produkty do stylizacji rzęs oraz najlepsze instruktorki w Europie.
Zajęłam 2 miejsce w mistrzostwach Fire question tournament in eyelashes&eyebrows-styling 2020 w kategorii EXPEET,
Na moich szkoleniach przekaże Ci całą wiedzę, którą posiadam oraz tą którą nabywam cały czas, poprzez uczestniczenie w szkoleniach, werbinarach i konferencjach.
Do każdej kursantki poschodzę indywidualnie, by na szkoleniu czuła się komfortowo. Nie wymagam zbyt wiele jeśli widzę braki w wiedzy, uważam że w pierwszej kolejności trzeba nadrobić zaległości, by piąć się wyżej.
Po odbytych szkoleniach, kursantki mogą zawsze na mnie liczyć, jestem do ich dyspozycji. Każda kursantka dostaje obszerny skrypt szkoleniowy oraz dwa międzynarodowe certyfikaty ukończonego szkolenia.
Zapraszam Cię do mojej rzęsowej krainy, zapewniam że po odbytym szkoleniu w KlaLash Studio zarażę Cię swoją wiedzą, będziesz znała odpowiedź na każde pytanie z dziedziny stylizacji rzęs, a praca stanie się przyjemnością a przede wszystkim Twoją pasją

Zobacz także inne wpisy

Close-up of a cosmetic procedure for gluing eyelashes by a cosmetologist. View registration procedure

Przedłużanie rzęs 2d

Długie, gęste rzęsy to marzenie wielu kobiet. Przedłużanie rzęs metodą objętościową nie tylko wydłuży rzęsy naturalne, ale również je zagęści. Zabieg ten cieszy się dużą popularnością ze względu na wygodę oraz efekt końcowy. W zależności od metody można uzyskać naturalny...
Czytaj dalej
0
Produkt
Ilość
Wartość

W koszyku nie ma żadnych produktów. Dodaj coś!