Metoda podstawowa 1:1

Szkolenie podstawowe 1:1

Skierowane do osób, które nigdy nie miały styczności z zabiegiem przedłużania rzęs.

 

Program szkolenia:

Część teoretyczna:

– omówienie higieny pracy

– cykl życia rzęs naturalnych

– przeciwwskazania do zabiegu

– reakcje alergiczne

– rodzaje rzęs dostępnych na rynku

– narzędzia potrzebne do pracy

– praca z klejem

– prawidłowe przygotowanie rzęs naturalnych

– czynniki wpływające na trwałość aplikacji

– prawidłowe przyklejenie rzęs syntetycznych

– kierunkowość, rzędowość oraz odstęp od powieki

– modelowanie oka

– uzupełnianie rzęs oraz zdejmowanie za pomocą removera

– zalecenia po zabiegu

– procedura zabiegowa.

 

Część praktyczna:

– wybór pęsety

– praca na gąbeczce treningowej

– praca na główce treningowej

– wykonanie aplikacji na modelce

 

Cena szkolenia – 1300 zł

Czas trwania – 8/9 h

 

Cena szkolenia obejmuje:

– skrypt szkoleniowy w formie książkowej

– certyfikat ukończenia szkolenia

– zestaw upominkowy

– przekąski oraz napoje podczas szkolenia

– pęsetę wybraną podczas szkolenia

– dodanie do zamkniętej grupy kursantek na FB.

Po odbytym szkoleniu kursant otrzymuje stały rabat w wysokości 10% na produkty firmy Looksus Lashes oraz możliwość konsultacji z Instruktorem po szkoleniu. Dodatkowo rabat w wysokości 10% na kolejne szkolenie w firmie Looksus Lashes.

Szczegółowy opis metody 1:1

Przedłużanie rzęs metodą 1 do 1 to technika, która musi zostać perfekcyjnie opanowana przez stylistkę rzęs, aby w późniejszym czasie mogła przejść na inne metody. Metoda ta polega na doklejeniu do naturalnej rzęsy jednej sztucznej. Wykonując takie przedłużania zależy nam tylko i wyłącznie, aby wydłużyć naturalne rzęsy. Sztuczne rzęsy są odpowiednio dobrane do długości oraz kondycji rzęs naturalnych. Na podstawie naturalnych rzęs oraz preferencji klientki stylistka dobiera odpowiednią grubość, długość oraz skręt.

W związku z tym, że metoda ta nie zagęszcza rzęs, należy ją wykonywać z dużą starannością i dokładnością, gdyż każde niedociągnięcie będzie widoczne. Metoda 1:1 jest polecana kiedy naturalne rzęsy są gęste, bez ubytków. Naturalny efekt końcowy zachwyci klientki. Przedłużone rzęsy są dłuższe i delikatnie podkreślają oko.

Pielęgnacja domowa i uzupełnienie

Po każdym zabiegu klientki muszą dbać o pielęgnację rzęs w domu. Rzęsy syntetyczne wymagają pielęgnacji za pomocą odpowiednich kosmetyków. Aby usunąć makijaż należy używać produktów bez zawartości substancji oleistych.

Kiedy upłyną około 4 tygodnie należy uzupełniać rzęsy. Kosmetyczka wykonuje te same czynności co podczas pierwszego zabiegu, z początkowym usunięciem odrostów.

Ile kosztuje zabieg i jak długo trwa?

Czas zabiegu wynosi około 2 godziny jednak wszystko zależy od tempa pracy stylistki oraz ilości rzęs naturalnych klientki. Cena zabiegu oscyluje w granicach 130-170zł. Zabieg uzupełnienia jest niższy o około 30zł.

Umiejętności nabyte na szkoleniu

Na szkoleniu w firmie Looksus Lashes kursantki poznają od podstaw przedłużanie rzęs metodą 1 do 1. W jaki sposób dobrać odpowiednie rzęsy do oka, jakie długie mają być oraz jakie są rodzaje stylizacji. Odpowiednie dobranie kleju, pęset i innych materiałów nie będzie stanowiło problemu dla kursantki po odbytym szkoleniu. Po nabytych wszystkich umiejętnościach podstaw metody 1 do 1 i po całkowitym opanowaniu tych umiejętności, można przejść na poziom wyżej czyli zagęszczanie rzęs metodą objętościową.

Zabieg uwielbiany przez klientki

Wprowadzając nowe zabiegi np. przedłużania rzęs 1 do 1 poszerzasz swoje usługi w gabinecie. Zabiegi wykonywane na rzęsach zyskały dużą popularność, więc z pewnością zainteresowanie przedłużaniem rzęs w Twoim gabinecie będzie duże.

0
Produkt
Ilość
Wartość

W koszyku nie ma żadnych produktów. Dodaj coś!