Metoda objetościowa 2-3D

Metoda objętościowa 2/3D

Szkolenie przeznaczone dla osób, które mają opanowaną metodę 1:1 i chcą nabyć umiejętności tworzenia aplikacji objętościowych.

 

Program szkolenia:

Część teoretyczna:

– cykl życia rzęs naturalnych

– przeciwwskazania do zabiegu

– reakcje alergiczne

– rodzaje rzęs wykorzystywanych w metodach objętościowych

– dobór odpowiedniej pęsety

– preparaty wykorzystywane do metod objętościowych

– omówienie budowy prawidłowej kępki

– metody budowania kępek

– rzędowość, kierunkowość i odstęp od powieki

– modelowanie oka

– procedura zabiegowa

 

Część praktyczna:

– Prezentacja 2 technik tworzenia kępek – drapana i przekładana

– wybór pęsety

– ćwiczenie kępek na gąbeczce treningowej

– wykonanie aplikacji na modelce

 

Cena szkolenia – 1700 zł

Czas trwania – 8/9 h

 

Cena szkolenia obejmuje:

– skrypt szkoleniowy w formie książkowej

– produkty używane podczas szkolenia

– certyfikat ukończenia szkolenia

– zestaw upominkowy

– przekąski oraz napoje podczas szkolenia

– pęsetę wybraną podczas szkolenia

– dodanie do zamkniętej grupy kursantek na FB.

Po odbytym szkoleniu kursant otrzymuje stały rabat w wysokości 10% na produkty firmy Looksus Lashes oraz możliwość konsultacji z Instruktorem po szkoleniu. Dodatkowo rabat w wysokości 10% na kolejne szkolenie w firmie Looksus Lashes.

Szczegółowy opis metody 2D-3D

Metoda objętościowa to kolejny etap w piramidzie edukacyjnej. Przedłużanie rzęs metodą 2/3D polega na doklejeniu kępki, która składa się z dwóch lub trzech pojedynczych rzęs do naturalnej rzęsy. Zabieg ten nie tylko spowoduje wydłużenie, ale również zagęszczenie naturalnych rzęs. Jesteśmy w stanie ukryć istniejące ubytki lub defekty, a naturalne rzęsy nie zostaną przeciążone.

Budowanie kępek wymaga precyzyjnej pracy oraz cierpliwości, dlatego na szkoleniach Looksus Lashes kładziemy nacisk głównie na praktykę. Ćwiczenie budowy kępek jest bardzo ważne, aby nabrać wprawy i podczas zabiegu przedłużania rzęs wykonywać każdą kępkę idealną, identyczną niż poprzednie.

Rzęsy używane podczas zabiegu

Sztuczne rzęsy wykorzystywane w metodach objętościowych są znacznie cieńsze niż w stylizacji 1:1. Dzięki czemu oko i rzęsy naturalne nie będą obciążone, a sztuczne rzęsy wyglądają lekko. W zależności od kondycji rzęs naturalnych oraz preferencji klientek należy dobrać grubość i długość sztucznych rzęs. Dobór efektu, który zostanie wykonany jest na podstawie analizy kształtu oka, budowy powiek, rozstawu oczu. Stylistka dzięki temu może wykonać taki efekt za pomocą którego zostaną podkreślone atuty lub zakryte defekty oka.

Pielęgnacja i czas zabiegu

Pielęgnacja po zabiegu jest bardzo istotna, dlatego stylistka rzęs ma obowiązek poinformować o zaleceniach każdą klientkę.

Aplikacja metodą 2d 3d trwa +/- 2h.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie 2/3D skierowane jest dla stylistek, które perfekcyjnie opanowały metodę podstawową. Będzie znacznie łatwiej nabyć nowe umiejętności jak budowa kępek, praca na rzędach czy dobór odpowiedniego efektu.

Metody objętościowe zyskały sympatię klientek ze względu na to, że będą miały gęste rzęsy. Dodatkowym atutem jest fakt, że wykonywanie porannego makijażu nie będzie konieczne, więc oszczędność czasu ucieszy nie jedną kobietę. Przed zabiegiem klientka zostanie zapytana o ewentualne przeciwwskazania do zabiegu, które powinny być zgłoszone jeśli takowe są.

Efekt po aplikacji będzie rewelacyjny i spełni oczekiwania klientki. Jeśli posiadasz doświadczenie w metodzie podstawowej to zachęcamy Cię do odbycia szkolenia z metod volume. Nowe metody wprowadzone do salonu szybko zyskają zainteresowanie i popularność.

0
Produkt
Ilość
Wartość

W koszyku nie ma żadnych produktów. Dodaj coś!