Metoda objetościowa 4-6D


Metoda objętościowa 4-6D

Szkolenie przeznaczone dla kursantek, które ukończyły szkolenie 1:1 oraz z lekkich objętości.

 

Program szkolenia:

Część teoretyczna:

– cykl życia rzęs naturalnych

– przeciwwskazania do zabiegu

– reakcje alergiczne

– rodzaje rzęs wykorzystywanych w metodzie 4/6D

– dobór odpowiedniej pęsety

– preparaty wykorzystywane do metod objętościowych

– omówienie budowy prawidłowej kępki

– metody budowania kępek

– rzędowość, kierunkowość i odstęp od powieki

– modelowanie oka

– procedura zabiegowa.

 

Cena szkolenia – 1800 zł

Czas trwania – 8/9 h

 

Cena szkolenia obejmuje:

– skrypt szkoleniowy w formie książkowej

– produkty używane podczas szkolenia

– certyfikat ukończenia szkolenia

– zestaw upominkowy

– przekąski oraz napoje podczas szkolenia

– pęsetę wybraną podczas szkolenia

– dodanie do zamkniętej grupy kursantek na FB

– zniżkę w wysokości 10% na kolejne szkolenie w firmie Looksus Lashes.

 

Doszkolenie:

Istnieje możliwość odbycia doszkolenia z dowolnej metody. Polega to na uzupełnieniu swojej wiedzy w danej dziedzinie. Skierowane jest dla kursantek, które odbyły szkolenie, ale nie czują się w pełni usatysfakcjonowane i gotowe do pracy samodzielnie lub dla kursantek, które miały przerwę w wykonywaniu zawodu stylistki i chcą odświeżyć nabyte wcześniej umiejętności. Warunkiem odbycia doszkolenia jest okazanie certyfikatu poprzedniego szkolenia.

Doszkolenie z metody 1:1 – 700 zł

Doszkolenie z metod objętościowych 2-3D lub 4-6D – 1000 zł

Szczegółowy opis metody 4D/6D

Przedłużanie rzęs metodą 4D polega na doklejeniu do jednej rzęsy kępki. Kępka jest zbudowana z czterech rzęs, które są oddalone od siebie w tych samych odległościach co tworzy nam piękny wachlarz. Rzęsy są cienkie i nie powodują przeciążeń. Stylistka musi dobrać odpowiednią długość i grubość do kondycji rzęs naturalnych klientki.

Metoda volume polecana jest dla kobiet, które chcą uzyskać zagęszczenie rzęs. Dzięki tej metodzie jesteśmy w stanie znacznie zwiększyć objętość rzęs i je wydłużyć.

Podczas przedłużania rzęs wykorzystywane są rzęsy z wysokiej jakości tworzywa, które jest cienkie i elastyczne. Dzięki dużej różnorodności grubości sztucznych rzęs jesteśmy w stanie dobrać idealne dla kondycji rzęs naturalnych klientki. Najbardziej popularna grubość rzęs wykorzystywana w metodzie 4D to 0,07.

Efekt przedłużania rzęs metodą 4D jest bardzo wyrazisty nawet jeśli klientka nie ma gęstych naturalnych rzęs. Metody objętościowe są właśnie dlatego lubiane, ponieważ efekt końcowy będzie spektakularny nawet jeśli naturalnych rzęs nie będzie wiele. Kępki tworzą wachlarz, który zwiększa objętość.

Pielęgnacja po zabiegu

Klientka po zabiegu musi pamiętać, aby dbać o sztuczne rzęsy. Należy je myć każdego dnia specjalnym szamponem do rzęs.

Szkolenie metodą 4/6 D w Looksus Lashes

Szkolenie z metod objętościowych w Looksus Lashes to nie tylko wiedza teoretyczna, ale również praktyczna. Przedłużanie rzęs metodami 4/6D przeznaczone jest dla doświadczonych stylistek, które opanowały metodę podstawową oraz 2/3D. Wszystkie zagadnienia związane z produktami potrzebnymi do zabiegu np. rzęsami, klejami, pęsetami zostają omówione. Następnie ćwiczymy budowę kępek, gdyż metody objętościowe wymagają więcej treningu technicznego niż w przypadku metody podstawowej. Po takich ćwiczeniach, kursantka jest w stanie samodzielnie wykonać rzęsy objętościowe na modelce. Ukończenie szkolenia w Looksus Lashes gwarantuje Ci zdobytą wiedzę na poziomie teoretycznym i praktycznym. Po szkoleniu możesz wprowadzić zabieg do swojej oferty, a klientki na pewno będą z niego korzystać.

0
Produkt
Ilość
Wartość

W koszyku nie ma żadnych produktów. Dodaj coś!