O nas

Looksus Lashes to synonim produktów najlepszej jakości.

Looksus Lashes

Stylizacja, zagęszczanie i przedłużanie rzęs.

Powstaliśmy w 2007 roku, jako pierwsza firma z produktami do przedłużania i zagęszczania rzęs na rynku Polskim dostrzegliśmy potencjał tej branży.

Looksus Lashes to:

  • 13 lat doświadczenia w zakresie sprzedaży produktów do pielęgnacji i stylizacji rzęs (od 2007 r.) – firma była pierwszą profesjonalną firmą tego typu w Polsce (była pionierem we wprowadzaniu nowej branży na rynek polski i edukowaniu klientów odnośnie nowych zabiegów upiększających)
  • Nowa filozofia w podejściu do pielęgnacji kobiecej urody
  • Pasja i umiejętność słuchania klientów a tym samym dobierania produktów zgodnie z potrzebami klienta
  • Najnowsze trendy w pielęgnacji i stylizacji rzęs – cały czas śledzimy nowe trendy pojawiające się na rynku i dzięki temu możemy zaoferować szeroką ofertę produktów, co roku pojawiają się nowe kolekcje produktowe świadczące o tym, że firma ciągle się rozwija
  • Szybka reakcja na światowe trendy ale też wyznaczanie nowych trendów w pielęgnacji, stylizacji, zagęszczaniu i przedłużaniu rzęs – kilka produktów jest autorskimi pomysłami i niedostępnymi na rynkach konkurencyjnych, są unikatowe na skalę światową (m.in. Głowa do ćwiczeń, która jest w procesie legalizacji patentowej), na bieżąco poszukujemy nowych trendów i pomysłów, unikatowych i konkurencyjnych
  • Stałe udoskonalanie oferowanych produktów – udoskonalamy produkty znajdujące się już od lat na rynkach polskim oraz zagranicznych i w ten sposób znacznie wzrasta konkurencyjność produktów względem produktów konkurencyjnych, (posiadamy serie zapachowe produktów takich jak primery, szampony do rzęs, removery; jako jedyni na świecie posiadamy tak szeroką gamę wersji zapachowych wyżej wymienionych produktów (zapachy: bananowy, truskawkowy, mango, jaśminowy, wiśniowy, kokosowy), co jest niezmiernie konkurencyjne; 95% firm konkurencyjnych posiada jedynie bezzapachowe wersje)
  • Jakość przy jednoczesnym zachowaniu konkurencyjnych cen – od samego początku przywiązujemy szczególną uwagę do jakości, nie posiadamy w swojej ofercie bardzo tanich i tym samym bardzo niskiej jakości produktów; pomimo bardzo wysokiej jakości, ceny produktów są bardzo konkurencyjne dzięki wypracowanych rabatom i wieloletniej współpracy z wieloma fabrykami; ceny są atrakcyjniejsze od cen proponowanych przez konkurencję od 30% do 60% mniej
  • Opracowywanie nowych wzorów produktów – dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie opracować nowe unikatowe wzory z warunkami na wyłączność, w ten sposób zabezpieczamy się przed skopiowaniem unikatowych wzorów i formuł oraz stajemy się bardzo konkurencyjni posiadając jako jedyni na świecie dane wzory produktowe

Od 13 lat wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania klientów konsekwentnie budując markę Lookus Lashes, stale rozszerzając paletę oferowanych produktów oraz zakres świadczonych usług.

Marka Looksus Lashes to nie tylko sklep internetowy oferujący szeroką gamę najwyższej klasy produktów do stylizacji i pielęgnacji rzęs, ale również doświadczenie w zakresie szkoleń, współpracy z najlepszymi fabrykami na świecie produkującymi produkty do przedłużania i stylizacji rzęs – w ofercie posiadamy szeroką gamę sztucznych i naturalnych rzęs, produktów do przedłużania, zagęszczania i pielęgnacji rzęs, kleje oraz niezbędne akcesoria.

Wieloletnie doświadczenie w branży pozwoliło więc Nam wypracować nie tylko silną pozycję na rynku krajowym, ale także rozwinąć gamę oferowanych produktów, dostosowując ich do oczekiwań odbiorców.

Produkty Looksus Lashes cieszą się obecnie dużą popularnością nie tylko w Polsce, ale także na rynkach europejskich.

Marka buduje swoją pozycję rynkową poprzez oferowanie szerokiej gamy kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji rzęs odznaczających się na tle konkurencji. Główną przewagą oferowanych produktów jest ich wysoka jakość. Firma przywiązuje ogromną wagę do tworzonych receptur i projektów produkując nowe produkty i udoskonalając rynek oraz odpowiadając na zapotrzebowanie klientów, uatrakcyjniając tym samym pracę stylistek. Wszystkie produkty wykonywane są z najwyższej jakości składników, zapewniających wysoką trwałość i efektywność.

Co roku przedstawiamy na kosmetycznych targach międzynarodowych szereg nowości pokazując tym samym, że ciągle rozwijamy swoją ofertę (nie stoimy w miejscu).

Produkty marki Looksus Lashes wyróżnia ponadto konkurencyjna cena – optymalny stosunek ceny do jakości sprawia, że są one chętnie wybierane przez naszych klientów.

Ogromne wieloletnie doświadczenie, mocna pozycja na polskim rynku, współpraca z najlepszymi producentami rzęs i preparatów do pielęgnacji, wysoka jakość obsługi, terminowość w realizacji zamówień, wysoki poziom organizowanych przez Looksus Lashes szkoleń zaowocowały rozszerzeniem działalności poza granice Polski.
Dzięki udziałowi w międzynarodowych targach kosmetycznych Firmie udało się nawiązać współpracę z partnerami zagranicznymi z Włoch, Niemiec, Szwecji, Norwegii, Portugalii, Hiszpanii, Irlandii, Anglii, Grecji, Austrii, Belgii, Francji Bośni i Hercegowiny, Serbii, Chorwacji, Czech, Słowacji, Węgier, Ukrainy.

Obecnie Looksus Lashes pracuje nad kolejnymi innowacyjnymi autorskimi produktami i pomysłami, które będą mogły zrewolucjonizować rynek „rzęsowy” 🙂

 

Jeśli chcesz pracować na produktach najlepszej jakości wybierz Looksus Lashes.

 

Poznaj Nasze instruktorki.

Znajdź instruktorkę najbliżej Ciebie i dowiedz się jak rozpocząć swoją przygodę w świecie przedłużania i stylizacji rzęs.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ