Szkolenia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i sprawiać, aby spojrzenia nabierały uwodzicielskiego blasku!

Nasze życie to nieustanny proces w którym ciągle zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności a nasze życie staje się ciekawsze i bogatsze. Dążymy do rozwoju intelektualnego. Pracodawcy szukają zazwyczaj osób z wyższym wykształceniem, długoletnim doświadczeniem i skończonymi kursami. Własnymi siłami też możemy zadbać o wzmocnienie swojej pozycji zawodowej korzystając z licznych szkoleń na które czasem wysyła nas również szef. Wybierając odpowiedni dla siebie kurs zyskamy cenną wiedzę, którą przekładamy na późniejszą pracę np. w postaci wprowadzenia nowej usługi do gabinetu.

Różnego rodzaju szkolenia, w których uczestniczysz, a także cenna wiedza, którą zdobywasz każdego dnia przyczyniają się do poprawy jakości Twojego życia, nie tylko tego, które prowadzisz w pracy, ale i tego prywatnego. Wiedza, którą zdobywasz podczas szkoleń i warsztatów powoduje, że wybudzamy w sobie pasję i zaangażowanie rozwijając przy tym talent.

Czytaj więcej

Metoda podstawowa 1:1

Więcej

Metoda objętościowa 2-3D

Więcej

Metoda objętościowa 4-6D

Więcej

Lifting Rzęs

Więcej

Metoda 2-3D + Lifting rzęs - 2 dni

Więcej

Metoda 1:1 + Lifting rzęs - 2 dni

Więcej

Metoda 1:1 + Metoda 2-3D - 2 dni

Więcej
0
Produkt
Ilość
Wartość

W koszyku nie ma żadnych produktów. Dodaj coś!