Szkolenia

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty szkoleniowej wszystkich, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności i sprawiać, aby spojrzenia nabierały uwodzicielskiego blasku!
Szkolenia odbywają się przez cały rok zarówno w roku szkolnym jak i w okresie wakacyjnym, terminy oraz godziny poszczególnych kursów ustalane są indywidualnie, w zależności od dyspozycyjności i możliwości czasowych naszych kursantek, zarówno w tygodniu jak i w weekend. Istnieje możliwość skorzystania z terminów szkoleń, które są dostępne w terminarzu szkoleniowym w zakładce – terminarz.
Szkolenia odbywają się w siedzibie firmy we Wrocławiu przy ul. Zwycięskiej 14cd/c.
Prowadzącą szkolenia jest Instruktor Magdalena Mackiewicz.

Metoda podstawowa 1:1

Więcej

Metoda objętościowa 2-3D

Więcej

Metoda objętościowa 4-6D

Więcej

Lifting Rzęs

Więcej

Metoda 2-3D + Lifting rzęs - 2 dni

Więcej

Metoda 1:1 + Lifting rzęs - 2 dni

Więcej

Metoda 1:1 + Metoda 2-3D - 2 dni

Więcej

Dlaczego warto wybrać Looksus Lashes?

Nasze życie to nieustanny proces w którym ciągle zdobywamy nowe doświadczenia i umiejętności a nasze życie staje się ciekawsze i bogatsze. Dążymy do rozwoju intelektualnego. Pracodawcy szukają zazwyczaj osób z wyższym wykształceniem, długoletnim doświadczeniem i skończonymi kursami. Własnymi siłami też możemy zadbać o wzmocnienie swojej pozycji zawodowej korzystając z licznych szkoleń na które czasem wysyła nas również szef. Wybierając odpowiedni dla siebie kurs zyskamy cenną wiedzę, którą przekładamy na późniejszą pracę np. w postaci wprowadzenia nowej usługi do gabinetu.
Różnego rodzaju szkolenia, w których uczestniczysz, a także cenna wiedza, którą zdobywasz każdego dnia przyczyniają się do poprawy jakości Twojego życia, nie tylko tego, które prowadzisz w pracy, ale i tego prywatnego. Wiedza, którą zdobywasz podczas szkoleń i warsztatów powoduje, że wybudzamy w sobie pasję i zaangażowanie rozwijając przy tym talent.
Warto również korzystać ze szkoleń organizowanych przez pracodawcę. Jeśli jesteś pracodawcą, to musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, jak świetnie wykształconego i doświadczonego pracownika zatrudniamy, warto inwestować w jego szkolenie. Ale czy aby na pewno nie jest to zbędny wydatek lub wyrzucanie pieniędzy w błoto. Szkolisz swoja kadrę pracowniczą więc tym samym doskonalisz ich umiejętności i poszerzasz ich wiedzę, wymiana doświadczeń jest również ważna, szkolenia podnoszą wartość siebie pracowników. Istnieje możliwość nawiązania nowych znajomości co może owocować podpisaniem nowych umów współpracy. Można również skorzystać ze szkoleń, które są objęte promocją poprzez pakiet szkoleń lub są dofinansowane przez Urząd Pracy lub z Funduszów Unii Europejskiej.
Inwestycja w szkolenia dla pracowników to rozwój nie tylko pracownika, ale również firmy. Dzięki temu możesz dodać nową usługę do swojego gabinetu co może zainteresować grono nowych klientów.
Jak wybrać odpowiednie szkolenie?
W dzisiejszych czasach mamy bardzo łatwy dostęp do szkoleń. Z racji obecnej sytuacji masa szkoleń została przeniesiona do świata online. Właściwie wystarczy nam tylko komputer z dostępem do Internetu, aby rozpocząć dowolne szkolenie. Z każdej strony jesteśmy zalewani ofertami szkoleń i warsztatów branżowych. Jak zatem wybrać odpowiednie szkolenie?
Poniżej przedstawimy kilka ważnych wskazówek. Którymi warto się sugerować podczas wyboru szkolenia.
Tematyka szkolenia dopasowana do aktualnie wykonywanych obowiązków
Dbałość o ciągły rozwój własnych umiejętności oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych to dziś jeden z najważniejszych czynników wpływających na sukces zawodowy. Intuicyjnym wyborem jest więc szkolenie dopasowane do aktualnie wykonywanych obowiązków zawodowych. Mając świadomość, co potrafisz robić świetnie, a które obszary wymagają doszkolenia, będziesz w stanie trafniej sprecyzować jak wybrać odpowiednie szkolenie dla siebie. Rozwój zgodny z aktualnym profilem zawodowym to szansa na to, że zdobytą wiedzę będziesz mógł od razu wykorzystać w praktyce. Jeżeli na rynku jest masa dostępnych szkoleń z interesującej Cię dziedziny musisz zadać sobie pytanie na jakim poziomie edukacyjnym jesteś obecnie. Jeżeli rozpoczęłaś przygodę z zabiegiem przedłużania rzęs, ale nie czujesz się pewnie po pierwszym szkoleniu, zapisz się na doszkolenie. Nie zawsze szkolenie z tej samej metody będzie takie samo. Wszystko zależy od prowadzącego, i czasem jedno zdanie może zmienić wszystko. Nie zniechęcaj się więc jeśli kurs z jednej metody odbędziesz dwukrotnie.
Z drugiej strony, jeśli praca na aktualnym stanowisku nie daje Ci satysfakcji, a czujesz się pewnie w tej dziedzinie, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie ze szkolenia w dziedzinie z którą chciałbyś się związać w przyszłości czyli np. metody objętościowe lub lifting rzęs. Idziemy wtedy krok wyżej i w ten sposób wprowadzisz nowe usługi do salonu.
Dobre szkolenie, czyli jakie?
Jeśli wstępnie udało Ci się określić tematykę szkolenia, to kolejnym krokiem będzie podjęcie decyzji, w którym warto uczestniczyć. Udział w bezpłatnych webinarach, transmisjach na żywo zawsze jest korzystny, jednak nie w przypadku osób początkujących, które chcą nauczyć się praktyki. Przy decyzji na szkolenie płatne, należy przeanalizować ofertę pod kątem kilku czynników.
Program szkolenia
Warto dokładnie, na spokojnie zapoznać się z planem wydarzenia. W jakim stopniu tematyka szkolenia jest Ci już znana? Czy szkolenie jest aktualne, czy może powstało kilka lat temu i niektóre informacje nie są już aktualne? Czy kwestie poruszane na szkoleniu mogą okazać się dla Ciebie przydatne? Jak długo będzie trwało szkolenie? Czy w jego programie jest miejsce na praktyczne ćwiczenie umiejętności, czy będziesz skazany jedynie na suchą teorię?
Sposób przekazywania wiedzy
Każdy typ szkolenia rządzi się swoimi prawami. W przypadku spotkań stacjonarnych potrzeby są inne niż w czasie szkolenia online. Prawdą jest jednak to, że nasz mózg ciągle szuka nowych bodźców i dlatego im bardziej oryginalna forma szkolenia, tym większa szansa na skupienie uwagi na dłużej. Przykładowo znacznie lepiej w procesie nauki sprawdzą się materiały video, oryginalne grafiki, zdjęcia, przypadki omówione na podstawie doświadczeń z życia, niż sucha teoria.
Prowadzący
Skoro wspomnieliśmy o prowadzącym, to warto kilka słów napisać o jego wpływie na jakość szkolenia. Przed zapisaniem się na szkolenie warto dowiedzieć się nieco więcej na temat jego praktyki. Nie warto kierować się przeświadczeniem, że należy stawiać tylko na sławne nazwiska, które zdobyły puchary. Musisz wiedzieć, że udział w mistrzostwach nie jest obowiązkowy i nie świadczy o byciu dobrą stylistką lub Instruktorką. Każda Instruktorka, która jest pełna pasji i zaangażowania do przekazywanej wiedzy jest dobrym Instruktorem. Puchary są tylko dodatkiem, a jeśli pokażesz, że cały czas się rozwijasz, jesteś oddana swojej pasji, kursantkom i osiągasz założone przez siebie cele, to przyciągniesz takie kursantki do siebie. Nie każdy też ma dryg do przekazywania wiedzy, więc jeśli nawet masz szafkę pełną pucharów, sławne nazwisko, ale nie czujesz tego, aby nauczać to nie przyciągniesz kursantów do siebie na szkolenie. Często też jest tak, że dobrze rozwinięte działania marketingowe powodują, że kursantki chcą iść właśnie do takiego Instruktora, a w rzeczywistości szkolenie jest droższe, a treści wcale nie ponad przeciętne niż te, które by otrzymał na indywidualnym szkoleniu u mniej znanej Instruktorki.
Opinie o szkoleniu
Jest to jedna z ważniejszych rzeczy, które kierują czy wybrać dane szkolenie czy nie. Na forach internetowych jest masa zapytań czy dane szkolenie jest polecane czy nie. Oczywiście jest to bardzo ważne i często dzięki przeczytanym opiniom zadecydujemy czy chcemy iść na szkolenie czy nie. Jest to również ważne dla Instruktora. Kursanci zdecydowanie częściej wybiorą szkolenie, które ma masę pozytywnych opinii, niż takie które np. nie ma ich w ogóle. Jeśli jesteś Instruktorem, to warto poprosić o wystawienie opinii na portalach społecznościowych lub stronie internetowej.
Koszty szkolenia
Trzeba zwrócić uwagę czy cena szkolenie jest adekwatna do programu, czy po szkoleniu będę mogła od razu wykonywać zabieg? Warto porównać sobie ceny szkoleń o podobnej tematyce i zobaczyć czy aby koszty szkolenia nie przewyższają potencjalnych korzyści wynikających z udziału w nim.
Czas
Szkolenia są jednodniowe, dwudniowe lub kilkudniowe. Decydując się na udział w szkoleniu najlepiej wygospodarować sobie cały wolny dzień, aby skupić się tylko na tym. Udział w szkoleniach, które trwają więcej niż jeden dzień są o tyle lepsze, że nie ma natłoku informacji na jeden dzień, a jest to rozłożone.
Certyfikat
To prawdopodobnie must have szkolenia. Jeżeli decydujesz się zapłacić nie małą kwotę za szkolenie to oczywiste jest, że chcesz otrzymać dokument potwierdzający nabyte umiejętności. Po odbytym szkoleniu na którym dostaniesz certyfikat możesz nie tylko podnieść ceny usług w swoim gabinecie w związku z podniesieniem własnych kwalifikacji a jeśli dopiero szukasz pracy to na pewno będzie to dla Ciebie korzystne w oczach nowego pracodawcy na rozmowie kwalifikacyjnej. Po szkoleniu w Looksus Lashes otrzymasz certyfikat, który dokumentuje, iż zostało ukończone szkolenie z zakresu stylizacji rzęs.
Wybór szkolenia – decyzja dobrze przemyślana
O tym ile szkoleń jest dostępnych na rynku można pisać bez końca. Dlatego tak trudne i ważne jest, czym się kierować przy wyborze tego jednego jedynego kursu. Zdecydowanie polecamy skupić się na poszukiwaniu szkolenia, które jak najbardziej pasuje do Twoich oczekiwań w zamian za wybranie „pierwszego lepszego”. Dobrze też wybrać szkolenie w takim momencie w życiu, gdzie od razu po jego zakończeniu będziesz mogła wprowadzić nowości w Twoją codzienną pracę.
W firmie Looksus Lashes każda kursantka otrzymuje ankietę szkoleniową po odbytym kursie. Ankieta ta, pozwala nam cały czas udoskonalać przebieg szkoleń oraz kursant ma możliwość oceny szkolenia wedle własnych odczuć jakie ma po szkoleniu.
Kursant ma prawo do złożenia reklamacji usługi szkoleniowej w przypadku, gdy nie została ona zrealizowana tak, jak przedstawiała oferta. Reklamacja powinna zostać złożona w formie pisemnej na formularzu dostępnym na stronie internetowej www.Looksuslashes.pl. Reklamacja musi zostać złożona najpóźniej 7 dni od daty zakończenia szkolenia.
Formularz reklamacji można pobrać w plikach dostępnych na stronie www.LooksusLashes.pl.
W przypadku uzasadnionej reklamacji lub skargi, oferujemy takie rozwiązanie problemu, aby kursant był usatysfakcjonowany i gotowy do podjęcia zawodu Stylisty rzęs. Proponujemy takie rozwiązania jak:
1)powtórzenie szkolenia w innym terminie,
2)zniżka 10% na kolejne szkolenie,
3)otrzymanie dodatkowych materiałów edukacyjnych.
Poniżej przedstawiamy kilka argumentów którymi postaramy zachęcić przyszłych kursantów do odbycia szkolenia w firmie Looksus Lashes:
Nasze szkolenia skierowane są zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych, które nie muszą mieć wykształcenia kosmetologicznego, aby wykonywać zabieg stylizacji rzęs;
Posiadamy wpis do RIS (Rejestru Instytucji Szkoleniowych);
Wszyscy uczestnicy mają zapewniony indywidualny tok nauczania oraz precyzyjny trening dopasowany do ich potrzeb. Istnieje możliwość odbycia doszkolenia z danej metody, dokładnie omawiamy z kursantem jego umiejętności i dopasowujemy program szkolenia tak, aby uzupełnić braki z poprzedniego szkolenia;
Dla każdego z uczestników przygotowane jest odrębne stanowisko pracy z pełnym wyposażeniem;
Staramy się przekazać kursantom całą naszą wiedzę i odpowiedzieć na każde ich pytanie;
Podczas szkoleń nie lekceważymy wiedzy teoretycznej, ale też kładziemy duży nacisk na ćwiczenia praktyczne. W trakcie każdego szkolenia około 70% czasu poświęcamy na praktykę a 30% na teorię;
Każdy uczestnik szkolenia po jego pozytywnym ukończeniu otrzymuje imienny, oryginalny, certyfikat;
Zapewniamy wszelkie produkty, materiały oraz narzędzia niezbędne do odbycia szkolenia. Dodatkowo każdy uczestnik szkolenia otrzymuje na własność skrypt dydaktyczny utrwalający jego wiedzę oraz wybraną pęsetę, którą pracował podczas szkolenia;
Szkolenia odbywają się na produktach renomowanej firmy Looksus Lashes;
Nasi kursanci mogą liczyć na miłą i przyjazną atmosferę w trakcie trwania szkoleń. Warunki panujące w naszej placówce sprzyjają szybszemu i lepszemu przyswajaniu wiedzy oraz umiejętności praktycznych bez niepotrzebnego stresu;
Szkolenia odbywają się przez cały rok zarówno w roku szkolnym jak i w okresie wakacyjnym, terminy oraz godziny poszczególnych kursów ustalane są indywidualnie, w zależności od dyspozycyjności i możliwości czasowych naszych kursantek, zarówno w tygodniu jak i w weekend;
Każdemu uczestnikowi naszych szkoleń oferujemy 10% rabatu na zakupy w naszym sklepie;
Nasi kursanci mają możliwość bezpłatnych konsultacji i porad w razie jakichkolwiek problemów pojawiających się już podczas samodzielnego wykonywania danej usługi. W każdej chwili i mogą liczyć na kontakt telefoniczny, osobisty lub też mailowy.