Jeśli masz problem z zalogowaniem się do swojego konta, skorzystaj z opcji resetowania hasła (Nie pamiętam loginu lub hasła)
20% RABATU z kodem LATO20 dla zakupów na kwotę min. 220 zł
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Gąbki do makijażu – ranking produktów

2024-05-23

Gąbki do makijażu – ranking produktów

Gąbki do makijażu – ranking produktów

Gąbeczki do makijażu to nieodłączny element makijażystek oraz kobiet, które lubią wykonywać makijaż. Dzięki nim dany produkt zostanie dobrze rozprowadzony po większych partiach twarzy, ale również w trudniej dostępnych miejscach. Wiele osób szybką aplikację podkładu wykonuje za pomocą dłoni. Nie jest to dobry sposób, ponieważ podkład nie będzie dobrze rozprowadzony. Gąbeczka gwarantuje precyzyjne nałożenie, nie tworzy plam nawet w okolicy skrzydełek nosa i w innych trudniej dostępnych miejscach.

Gąbeczka do makijażu ranking

Wybierając najlepszą gąbkę dobrze jest zwrócić uwagę na materiał z którego jest wykonana. Dobra gąbka, dobrej jakości jest drobnej porowatości, z bardzo miękkiego tworzywa, które nie chłonie dużej ilości aplikowanego kosmetyku. Dzięki temu podczas aplikacji kosmetyku używana jest jego niewielka ilość. Jest na tyle dobrze rozprowadzany, że uzyskamy naturalny efekt bez smug i plam.

Gąbki do nakładania makijażu różnią się od siebie kształtem.

Wśród najlepszych gąbek do makijażu są takie, które mają ostre zakończenie, wąską końcówkę. Taka gąbka do makijażu doskonale nadaje się w trudno dostępne miejsca.

Gąbeczka może być również ścięta, której kształt pozwala na precyzyjną aplikację kosmetyków np. w kąciki oczu.

Welurowa gąbka wykonana jest z innego, równie miękkiego tworzywa, które zapewnia dokładną aplikację podkładu i aksamitne wykończenie.

Rozmiar gąbki do makijażu również ma znaczenie. Aplikacja podkładu na większej powierzchni twarzy np. policzkach wymaga użycia większej gąbki. Mniejsze warto użyć w okolice oczu do np. nakładania korektora. Jest to wygodniejsze, więc warto mieć większą i mniejszą gąbeczkę.

Gąbeczka do nakładania podkładu

Gąbka do makijażu najczęściej służy do nakładania fluidu. Przed użyciem należy ją delikatnie zwilżyć dzięki czemu podwoi ona swoją objętość. Zwilżona gąbka zdecydowanie lepiej sprawdza się podczas aplikacji podkładu.

Inny produkt, który można nałożyć za pomocą gąbeczek to kremowy róż. Używając gąbki do makijażu wykończenie będzie aksamitne, a produkt będzie wtapiał się w skórę.

Każdą gąbkę po każdym użyciu należy dokładnie umyć letnią wodą lub letnią wodą z delikatnym środkiem myjącym i pozostawić do całkowitego wysuszenia. Należy o tym pamiętać, ponieważ używanie zanieczyszczonej gąbki przez dłuższy czas może doprowadzić do rozprzestrzeniania się zanieczyszczeń po całej twarzy. W konsekwencji może to spowodować powstanie trądziku, podrażnienia skóry przypominające reakcje alergiczne.

Gąbki do makijażu ranking

Gąbki do makijażu znacznie ułatwiają rozprowadzenie produktu. Beauty blender zyskał dużą popularność wśród makijażystek, ale również wśród kobiet, które wykonują makijaż każdego dnia.

Ich główną zaletą jest łatwość nakładania podkładu. Osoby, które nie potrafią wykonać profesjonalnego makijażu z pewnością będą potrafiły nanieść podkład lub inny produkt za pomocą beauty blendera.

Najlepsza gąbka to zdecydowanie taka, która jest miękka, na jej powierzchni produkt utrzymuje się, a nie wchłania całkowicie.

Wśród gąbek do makijażu znajdziesz różne kształty, które wybierzesz według własnych potrzeb. Dostępne są małe do aplikowania produktu w trudno dostępnych miejscach, klasyczne oraz ścięte lub welurowe.

Miękka gąbeczka do wykonania makijażu pomoże rozprowadzić produkt, tak, że będzie się idealnie prezentował. Korektor, róż lub podkład dosłownie wtapia się w skórę dając naturalny efekt.

Unikalny kształt gąbki pozwala na idealne rozprowadzenie płynnych podkładów lub innych kosmetyków. Ponadto gąbka do makijażu pozwala na optymalne użycie produktu nie marnując go.

W Looksus Lashes znajdziesz różne rodzaje gąbeczek, które spełnią Twoje oczekiwania. Jeśli nie wiesz jaka gąbka do makijażu jest Ci potrzebna, przeczytaj specyfikację produktu, a z pewnością będzie Ci łatwiej podjąć decyzję.

Pokaż więcej wpisów z Maj 2024
pixel