Jeśli masz problem z zalogowaniem się do swojego konta, skorzystaj z opcji resetowania hasła (Nie pamiętam loginu lub hasła)
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PRIMERY DO RZĘS

( ilość produktów: 8 )

Dobre przygotowanie naturalnych rzęs do zabiegu przedłużania to gwarancja długotrwałych i pięknych efektów. W sklepie Looksus Lashes znajdziesz produkty, dzięki którym ten krok będzie prosty i skuteczny zarazem! Oferujemy primery do rzęs najwyższej jakości, które spełniają oczekiwania doświadczonych stylistek. 

Zastosowanie primerów do rzęs — dlaczego warto o nich pamiętać?

Kosmetyki tego typu nakłada się na rzęsy oczyszczone z sebum, makijażu i innych zanieczyszczeń . Ich największą zaletą są specjalne składniki, które pozwalają na lepsze utrwalenie i wiązanie kleju. Dzięki primerom sztuczne rzęsy znacznie lepiej trzymają się na miejscu, są także bardziej odporne na czynniki atmosferyczne – a to znaczy, że będą prezentowały się perfekcyjnie przez dłuższy czas! 

Właściwości primerów do rzęs Looksus Lashes 

Nasze primery do rzęs są formułowane z najwyższą starannością, aby zapewnić skuteczność i bezpieczeństwo użytkowania. Kluczowe właściwości primerów dostępnych w sklepie Looksus Lashes to: 

  • łatwiejsza praca z klejem – primer do rzęs ułatwia stylizację, dzięki czemu warto po niego sięgać zawsze, kiedy produkty “nie chcą” współpracować, np. przez warunki w gabinecie, 
  • wygoda stylizacji – takie kosmetyki nie tylko ułatwiają uzyskanie pożądanych efektów, lecz także przedłużają ich trwałość, co znacznie poszerza możliwości stylistek. 

Looksus Lashes – zakochaj się w naszych kosmetykach!

Nasze primery do rzęs to niezastąpiony element profesjonalnej stylizacji rzęs. Dzięki nim każda aplikacja jest trwalsza, bezpieczna i estetyczna. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kosmetyków do stylizacji rzęs, aby każda aplikacja była łatwiejsza, szybsza i bardziej efektowna. Produkty Looksus Lashes gwarantują pełne zadowolenie — zarówno stylistek, jak i ich klientek.

pixel