Jeśli masz problem z zalogowaniem się do swojego konta, skorzystaj z opcji resetowania hasła (Nie pamiętam loginu lub hasła)
Darmowa dostawa od 199,00 zł
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

BUTELKI PIANOTWÓRCZE

( ilość produktów: 4 )

Nawet gęste formuły kosmetyków o bardzo bogatym składzie mogą stać się bajecznie proste w aplikacji i lekkie jak chmurka! Wystarczy, że dodasz do wyposażenia swojego salonu beauty butelki pianotwórcze. Te innowacyjne akcesoria są kluczowym elementem każdego profesjonalnego salonu stylizacji rzęs. Dzięki nim przygotowanie szamponów i innych preparatów czyszczących staje się niezwykle proste i efektywne. 

Jak działają butelki pianotwórcze?

Te pojemniki dzięki specjalnej pompce i odrobinie wody zmieniają żele i płyny w lekkie pianki, która jest idealna do dokładnego i łagodnego oczyszczania rzęs przed zabiegiem przedłużania. Służą one przede wszystkim do przygotowywania i aplikacji szamponów do rzęs w szybki i łatwy sposób. Wystarczy wlać odpowiednią ilość preparatu do butelki, dodać wodę, a następnie kilkukrotnie nacisnąć pompkę, aby uzyskać gotową do użycia pianę. 
Taki sposób aplikacji zapewnia równomierne i dokładne oczyszczenie rzęs, co jest kluczowe dla trwałości i jakości przedłużanych rzęs. Butelki pianotwórcze są nie tylko wygodne i proste w obsłudze, lecz także sprzyjają oszczędnościom — spienione produkty pozwalają osiągnąć te same efekty przy zużyciu proporcjonalnie mniejszej porcji produktu. 

Butelki pianotwórcze — do czego przydadzą się stylistce rzęs? 

Przygotowanie do zabiegu aplikacji sztucznych rzęs pozwala uzyskać perfekcyjne efekty, dlatego nie należy go ignorować. Butelka pianotwórcza ułatwia aplikację szamponów — uzyskanie lekkiej formuły pozwala na lepsze rozprowadzanie produktu na rzęsach, co zwiększa skuteczność oczyszczania. Delikatna piana skutecznie usuwa sebum, pozostałości makijażu i inne zanieczyszczenia, przygotowując rzęsy do dalszych zabiegów. 

Profesjonalne przygotowanie szamponów — z Looksus Lashes to proste! 

Butelki pianotwórcze z Looksus Lashes to niezbędne narzędzie w każdym salonie stylizacji rzęs. Umożliwiają one profesjonalne przygotowanie i aplikację szamponów, zapewniając dokładne oczyszczenie i komfort klientek. Odwiedź naszą stronę i wybierz butelki pianotwórcze, które najlepiej odpowiadają Twoim potrzebom, aby podnieść jakość swoich usług na najwyższy poziom. Looksus Lashes — Twoje rzęsy, nasza pasja! 

pixel